Cirokové metly

Väčšina našich metiel môžu byť použité na čistenie otvorených a uzavretých oblastí, v závislosti od potreby. Výnimkou je priemyselná metla, ktorá je určená pre použitie v továrňach. Existujú rôzne možnosti a varianty výrobe, ako je napríklad farbenie rúčky, použitíe rôznych farieb nití na šitie hlavy metle, a kombinovanie poradia farieb nití, možnosť vŕtania otvorov do rúčky,taktiež jesto aj rôzne spôsoby krútenia metle (špirály). Hlava metly môže byť dvojitá (model „Balkán“), môže byť vložený plastový diel so závitom na vrchu rúčky atď. Najdôležitejšie je že sa vždy snažíme vyhovieť potrebám naších zákazníkov v súlade s našimi schopnosťami.

V závislosti od modelu metle, dĺžka ciroku sa pohybuje od 30 do 40 cm. Dĺžka viditeľnej časti rúčky sa pohybuje od 12 cm (Auto metlička), 70 cm (detská), 90, 100 a 105 cm (štandardné modely, s výnimkou „Balkán“) Hmotnosť metly sa môže tiež odlišovať a ide od 650-700 g, a dokonca až do 1.400-1.500 g, čo závisí od modelu. Drobné rozdiely v hmotnosti pri rovnakých modeloch metle sa vyskytujú pretože sa robí o manuálnej výrobe.

Špeciálne modely

Niektoré modely (detská, auto metlička) sa používajú na čistenie malých plôch. Detské metla je upravená, ako sám názov vraví, pre deti. Môžu ju použivať detí od dvoch rokov a staršie. Je veľká pomoc pri rozvoji koordinácie, prispeje k vytvoreniu pocitu tímovej práce, na získavanie robotnych zvykov, rovnako ako aj schopnosť empátii k životnému prostrediu (ekológia), čo je v dnešnej dobe pre kvalitný a zdravý život veľmi dôležité.

Pri auto metličke je dôležité si uvedomiť, že pri odpratávaní snehu z automobilov nepríde k poškodeniu farby auta.

4x prešitá metla

 

5x prešitá metla „Hruška“

 

8x prešitá metla

 

2x prešitá auto metlička

 

4x prešitá metla „Balkán“

 

 

4x prešitá so závitom na rúčke

 

6x prešitá metla

 

5x prešitá priemyselná metla

 

3x prešítá detská metla

 

Bambusová metla

 

5x prešitá metla

 

6x prešitá metla s handrou

 

5x prešitá priemyselná so závitom

 

3x prešitá detská s červeným prešívaním

 

Brezová metla